Komunikaty

(25.05.2018)

Szanowni Państwo,

Od dnia 25 maja 2018 roku  zaczynają obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z powyższym Zielona Polana wprowadzając nowe regulacje zadbała o niezbędne zmiany, aby Państwa dane były przechowywane i przetwarzane zgodnie z nowymi normami. Doszło w szczególności do zmiany Regulaminu korzystania z serwisu internetowego www.zielona-polana.pl oraz Polityki Prywatności. Z tymi dokumentacji proszę się zapoznać, są one dostępne pod tym linkiem lub poprzez wejście przez odpowiednią zakładkę w menu strony www.

Te nowe zasady opierają się na Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej „Rozporządzeniem”).

W związku z tym informujemy, że administratorem danych jest spółka Zielona Polana APUS Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, pod adresem: 00-688 Warszawa, ulica Emilii Plater nr 18, posiadającej REGON: 140791059 i NIP: 7010047225, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000268836 (Zielona Polana)

Podane dane osobowe uzyskane przez Zieloną Polanę będą przetwarzane wyłącznie w określonych, jednoznacznych i zgodnych z prawem celach. Cel i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych, wykazana jest w Polityce Prywatności w Regulaminie Serwisu tj. wyłącznie w celu realizacji rezerwacji nieruchomości oferowanej do zakupu przez Zieloną Polanę.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (poprzednio GIODO).