Regulamin rezerwacji


Szanowni Klienci,

Wychodząc Państwu naprzeciw, umożliwiamy bezpłatną rezerwację mieszkań na osiedlu Zielona Polana przez Internet (on-line).

Skorzystanie z tej opcji gwarancje Państwu, że wybrany lokal nie będzie oferowany żadnemu innemu Klientowi przez 48 godzin. W tym czasie winni Państwo umówić się na spotkanie w naszym Biurze Obsługi Klienta, które znajduje się na osiedlu Zielona Polana w Krakowie, ul. Karola Bunscha 22, aby obejrzeć wybrane mieszkanie. W przypadku, gdy spełni ono Państwa oczekiwania, rezerwacja może zostać przedłużona przez pracowników Biura Obsługi Zielona Polana o kolejne 14 dni kalendarzowe, bez ponoszenia z Państwa strony żadnych opłat. W ciągu tych dwóch tygodni powinno dojść do zawarcia umowy deweloperskiej lub przedwstępnej w formie aktów notarialnych (w zależności od budynku), a Państwo będziecie mogli wstępnie zweryfikować swoją zdolność kredytową.

W przypadku niepodpisania w rzeczonym okresie umowy deweloperskiej lub przedwstęnej lub jeżeli zrezygnują Państwo z zakupu zarezerwowanego przez siebie mieszkania przed upływem 14 dni, rezerwacja zostanie anulowana lub wygaśnie w 14 dniu od jej złożenia.

Niniejszy regulamin jest uszczegółowieniem i rozwinięciem postanowień regulaminu serwisu