Zamieszkaj w miejscu które pokochasz - Zielona Polana Kraków

Zamieszkaj w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa – zapraszamy na Zieloną Polanę, gdzie bliskość zielonych terenów Ruczaju pozwoli Tobie i Twoim bliskim znaleźć spokój i zapewni poczucie dobrego wyboru.

Naszymi najważniejszymi atutami, które wyróżniają nas spośród konkurencji to uczciwość, solidność, profesjonalizm i rzetelność. Kluczowe jest dla nas przygotowanie budynków opartych o nowoczesne rozwiązania technologiczne z dużą dbałością o każdy element procesu budowlanego i prawnego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy mieszkania które są gwarancją spokoju, komfortu i bezpieczeństwa. Każdy nowy mieszkaniec stający się częścią rodziny Zielona Polana ma zapewnioną atmosferę sympatii i życzliwości dzięki bardzo dobrym relacjom sąsiedzkim panującym na osiedlu.

Bliskość dworca autobusowo-tramwajowego „Czerwone Maki” zapewnia szybką komunikację z centrum Krakowa. Doskonały dojazd do obwodnicy Krakowa stwarza możliwości szybkiego dojazd do autostrady A4 oraz lotniska w Balicach.

Dziękujemy i pozdrawiamy